RAKIETY
Firma VICTOR znany producent sprzętu do badmintona, obchodzący w tym roku 50lecie istnienia, postanowiła kontynuować swoją jedną z najlepszy serii Jetspeed, poszerzając ją do 5 różnych modeli dostępnych na Europejskim rynku.

Dobrze znana wszystkim seria rakiet do badmintona wyróżnia się niesamowitą szybkością wynikającą z aerodyna...

Firma VICTOR znany producent sprzętu do badmintona, obchodzący w tym roku 50lecie istnienia, postanowiła kontynuować swoją jedną z najlepszy serii Jetspeed, poszerzając ją do 5 różnych modeli dostępnych na Europejskim rynku.

Dobrze znana wszystkim seria rakiet do badmintona wyróżnia się niesamowitą szybkością wynikającą z aerodynamicznego kształtu rakiety oraz specjalnych systemów zastosowanych w ramie. Jaki model rakiety do badmintona w związku z tym wybrać?

Warto przyjrzeć się każdemu modelowi z osobna.

Rakieta Jestspeed S12 to odświeżony graficznie model z ubiegłego sezonu. Żółto granatowe kolory zastąpiły odcienie błękitu i granatu z jaskrawymi wstawkami różu. Parametry pozostały bez zmian. Sztywna konstrukcja ramy ze sprężystym shaftem w wadze ok 92 g. dająca niezwykłą kontrolę przy zachowaniu dynamiczności i mocy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pań, VICTOR postanowił wypuścić model nr 12 w wersji dla kobiet. W efekcie otrzymaliśmy rakietę Jetspeed S 12F. Drobna korekta w sztywności ramy w stronę elastyczności i zredukowana waga do 87 g. Najważniejsze zmiany zaistniały w samej grafice. Róż i fiolet to dominujące odcienie z kwiecistymi elementami. Idealna propozycja dla zawodniczek.

Zupełną nowością jest model rakiety Jestspeed S11. Tych co znają rakiety z tej serii nie zaskoczą ich równie ofensywne parametry tego modelu. Sztywna i wyważona na główkę o wadze 91g. rakieta to idealna propozycja dla ofensywnych graczy. Kolorystyka równie jaskrawa, róż, czerń i błękit przenikają się po ramie czyniąc ją bardzo charakterystyczną wizualnie.

Najpopularniejszy z serii model rakiety Jestspeed 10Q to również odświeżona graficznie rama. Ofensywny charakter dzięki sztywnemu shaftowi i dobra manewrowość dzięki neutralnemu wyważeniu sprawiają iż rakieta jest jedna z najczęściej wybieranych wśród zawodników lubiących szybki i ofensywny styl gry.

Ostatni z serii to rakieta Jetspeed S 08NE, kontynuowany od kilku sezonów. Znalazł swoje miejsce wśród zawodników rozpoczynających swoje przygodę z badmintonem, chcących posiadać profesjonalny sprzęt oraz juniorów. Średnio sztywna rama z lekkim wyważeniem na głowicę pozwala na szybką reakcję oraz oddaję siłę uderzenia co ułatwia grę wyżej wymienionym.

Słowem podsumowania. Seria rakiet VICTOR Jetspeed to pełen wachlarz rakiet, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i będzie czerpał ogromna przyjemność z gry.

Zobacz więcej