VICTOR (zobacz ofertę) BUTY (zobacz ofertę)

Buty SH-A920 red

Rozmiar buta
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów na stanie.

Cena729,00 zł

Czas realizacji do 5 dni

Dodaj do ulubionych

Opis

Kolekcji 2019/20 model SH-A920.

Systemy: 

Carbon Power - wbudowany w podbicie buta, trójwymiarowy element z włókien węglowych gwarantuje dodatkową stabilizację oraz redukcję obciążenia podbicia podczas gry. 

Energymax 3.0 - nowa generacja wysoko elastycznych materiałów zwiększa kontrolę odbicia i absorpcję wstrząsów. 

Light Resillent EVA - super lekki i wysoce elastyczny materiał, z którego została wykonana środkowa część podeszwy nie odkształca się gwarantując tym samym znacznie większą trwałość. Stabilizacja, redukcja wstrząsów i szybszy czas reakcji przy zmianie kierunku ruchu to jedne z wielu zalet zastosowania tego systemu. 

VS Ranti-slip - zewnętrzna podeszwa posiada właściwości antypoślizgowe. Najbardziej skuteczna na suchych powierzchniach poliuretanowych. 

LS-S - wierzchnia część buta wykonana jest z bardzo wytrzymałego termoplastycznego poliuretanu. Znacznie zwiększa to stabilizację poprzeczną buta podczas gwałtownej zmiany kierunku położenia stopy podczas gry. 

Radiation - podeszwa zbudowana jest z elementów o kształcie sześcioramiennych figur. Osiągnięte w ten sposób rozprowadzenie energii pozwala na lepszą przyczepność obuwia podczas gry na korcie. 

Breathing - unikalny materiał z oddychającej siatki na boku buta zwiększa wentylację stopy tym samym poprawiając komfort użytkowania. 

Brace Tec - technologia ta zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo użytkowania dzięki pełnej stabilizacji nogi w obuwiu. 

V-Tough - wewnętrzna powierzchnia obuwia wykonana z materiału odpornego na ścieranie, co znacznie poprawia trwałość i wytrzymałość obuwia. 

Neo Duplex - specjalne połączenie systemu Energymax 3.0. oraz lekkiej i elastycznej powierzchni EVA w specjalnym biochemicznym układzie warstw amortyzujących. 

Specyfikacja produktu:

Materiały: Obermaterial | Górny: PU Leather & Double Mesh. Mittelsohle | Podeszwa środkowa: EVA i TPU i węgiel. Laufsohle | Podeszwa zewnętrzna: guma

Waga: ok. 312g

Rozmiar: 38-45 (plus 39,5; 40,5; 44,5; 45,5)

Artykuł nr: 945