Rakiety do badmintona

Rakiety do badmintona | Sklep

Zastanawiasz się nad kupnem rakiety do badmintona ale nie wiesz na jaką rakietę się zdecydować i czym kierować się przy jej wyborze?

Bogata oferta rakietek do badmintona marki VICTOR, która już od ponad 60 lat istnieje na światowym rynku badmintona, to produkty zarówno profesjonalne jak również Basic - idealne dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z badmintonem.

Nie wiesz jaką rakietę wybrać, ten krótki opis naszych topowych lini napewno Ci w tym pomoże:

- Light Fighter - tę serię charakteryzuje niska waga rakiet i bardzo ofensywne wyważenie. Są to najlżejsze rakiety w naszej ofercie. Ich waga waha się pomiędzy 76g a 78g. Dzięki temu rakiety są manewrowe, szybkie i ofensywne.

- Thruster - wyróżnia się niezwykle silną mocą uderzenia. Rakiety z tej lini idealnie sprawdzą się dla graczy, którzy preferują ofensywny styl gry.

- DriveX - modele z tej serii cechuje niezwykła kontrolą podczas gry, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w grach podwójnych jak również dla początkujących zawodników.

- Auraspeed - te modele wyróżniają się niezwykłą szybkością. Dzięki temu otrzymujemy silne uderzenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kontroli nad lotką.

Ponadto posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór rakiet do badmintona dla dzieci, które charakteryzują się skróconym szafotem oraz powiększoną głowicą. Nasze modele rakiet dla dzieci sprawiają, że nawet najmłodsi zawodnicy mogą stawiać swoje pierwsze kroki z fascynującym sportem jakim jest badminton.

Istnieje 57 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 57 elementów

Filtry aktywne

  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło