VICTOR POLSKA Cezary Gutowski to firma, która od 2017 roku jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę takich marek jak VICTOR, ASHAWAY oraz VICFUNW roku 2022 gama produktów została poszerzona o markę FZ Forza i DOUBLE FISH.

.

W 2021 roku firma VCTOR podpisała cztero letni kontrakt z PZBad na partnera technicznego Polskiego Związku Badmintona i kadry narodowej. Aktualnie firma VICTOR POLSKA jest sponsorem Ekstraligi Badmintona zapewniając lotki Master ACE, które  są oficjalną lotką rozgrywek.

.

VICTOR to producent sprzętu do sportów rakietowych i światowy lider w dziedzinie badmintona. W swojej ofercie posiada rakiety, lotki, odzież, obuwie, torby oraz pełen wachlarz akcesoriów. Każdy kto szuka sprzętu do badmintona, squasha oraz crossmintona znajdzie go u nas.

1.png

FZ FORZA to silna Europejska marka produkująca sprzęt do badmintona i padla. W asortymencie znajdują się wszystkie niezbędne produkty takie jak rakiety, naciągi, owijki, torby, odzież, obówie oraz akcesoria.

2.png

ASHAWAY to amerykański producent naciągów do squasha, badmintona i tenisa. W tej dziedzinie jest równie niepodważalnym liderem na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

3.png

VICFUN to producent sprzętu sportowego z sektora rekreacyjnego. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment w segmencie „beach and garden”.  

4.png

DOUBLE FISH to producent sprzętu do tenisa stołowego. Wysokiej klasy produkty, z której korzystają zawodowcy jaki i sektor rekreacyjny.  

5.png

  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło